nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Uwaga!Darmowa reklama!

Uwaga! Wyciągamy pomocną dłoń do lokalnych przedsiębiorców! W tym trudnym dla Was czasie oferujemy Wam miejsce reklamowe na naszych tablicach ogłoszeniowych całkowicie BEZPŁATNIE! Jesteś zainteresowany DARMOWĄ reklamą? Zadzwoń pod numer +48 500 044 964.

Twoja firma jest w tarapatach? Uważasz, że reklama mogłaby Ci pomóc stanąć na nogi? Skontaktuj się z nami! Wiemy, że to bardzo trudny czas dla wielu przedsiębiorców, dlatego wychodzimy z inicjatywą wsparcia lokalnych firm, oferując usługi reklamowe na naszych tablicach – i to całkowicie bezpłatnie!

Jako spółka miejska, wpisujemy się swoim gestem w politykę władz Nowego Targu – politykę pomocnej dłoni, wsparcia, specjalnych ulg dla przedsiębiorców, którzy z powodu pandemii znaleźli się w krytycznej sytuacji na rynku.

Dla trzech pierwszych firm – dodatkowo reklama na portalu GRATIS!

Zadzwoń, napisz! Czekamy na Was!

+48 500 044 964

[email protected]

Tablice ogłoszeniowe oglądają dziennie setki mieszkańców Nowego Targu. Łącznie dysponujemy 40 tablicami na terenie miasta – od centrum po odległe osiedla. 9 z nich to tablice dwustronne. Razem jest to zatem 49 miejsc ekspozycji w atrakcyjnych lokalizacjach. Z doświadczenia wiemy, że reklama w tej formie trafia do bardzo szerokiego grona mieszkańców – również tych, którzy z różnych względów nie korzystają z Internetu.

2 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(2) { [0]=> int(56) [1]=> int(68) }