Kamery live
prognoza pogody

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w centrum w związku z “Przywitaniem Lata”

W dniu 18 czerwca 2022 r. na Rynku w Nowym Targu organizowane będzie wydarzenie pn. „Przywitanie Lata”. Organizacja imprezy masowej nieuchronnie wiąże się ze zmianami organizacji ruchu w centrum. 

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w centrum w związku z

W tym dniu zamknięte zostaną dla ruchu wszelkich pojazdów ul. Św. Katarzyny, ul. Szkolna oraz pierzeje Rynku: południowa, północna i zachodnia (nie dotyczy skrzyżowania z ul. Kolejową i ul. Kazimierza Wielkiego). Objazd prowadzony będzie ul. Kościuszki, wschodnią pierzeją Rynku i ul. Szaflarską. W tym okresie wprowadza się ruch dwukierunkowy na pierzei wschodniej ul. Rynek i ul. Szaflarskiej na odcinku od ul. Rynek do ul. Królowej Jadwigi oraz obustronny zakaz postoju na w/w ulicach. W tym czasie ruch w obrębie Rynku będzie utrudniony ze względu na zwiększony ruch pieszy. Przepraszamy za utrudnienia wynikające ze zmiany organizacji ruchu.

os 14.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
korektor 12:29 15.06.2022

Pierzeje to ściany frontowe budynków. Jakim więc sposobem zostaną zamknięte? Nie będzie można wchodzić do tych budynków? Autor komunikatu raczej na pewno nie rozumie znaczenia słowa 'pierzeja' ale używa go bo nie musi się podpisywać pod komunikatem.

Zobacz również