Kamery live
prognoza pogody

Uwaga utrudnienia na Nadwodniej i Kokoszkowie

10 stycznia 2023 14:19

Ruszają remonty miejskich dróg, realizowane w Nowym Targu przez krakowską firmę Sarivo w ramach dużego inwestycyjnego projektu, na który pozyskano duże dofinansowanie z programu Polski Ład. W związku z tym, z utrudnieniami muszą się już od dziś liczyć mieszkańcy ul. Nadwodniej oraz fragmentu ul. Kokoszków. 

Uwaga utrudnienia na Nadwodniej i Kokoszkowie

Jeśli chodzi o ul. Nadwodnią, aktualnie zamknięty zostanie 150-metrowy fragment drogi od wjazdu na parking Liceum Ogólnokształcącego nr 1 do skrzyżowania z ul. Św. Doroty. Wykonawca prosi o nieparkowanie pojazdów na tym odcinku, gdzie w pierwszej kolejności planuje się frezowanie nawierzchni. 

Na Kokoszkowie zamknięty jest z kolei 300-metrowy odcinek za PPUZ – od budynku nr 78 aż do domu o numerze 107. Wykonawca wyznaczy ciąg pieszy za pomocą zapór drogowych. Dodatkowo w miarę możliwości, będzie udostępniony dojazd do posesji dla mieszkańców.

W imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Liczymy na wyrozumiałość w związku z wystąpieniem utrudnień w czasie wykonywania koniecznych prac remontowych – czytamy w komunikacie na stronie Urzędu Miasta Nowy Targ.

os 10.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również