Kamery live
prognoza pogody

Uwaga! Przedłużenie terminu zamknięcia drogi w Ochotnicy Górnej

Droga powiatowa nr 1637K w Ochotnicy Górnej będzie zamknięta dla ruchu również 22 listopada br. w godzinach 7:00 – 15:00. Powodem przedłużenia utrudnień jest „wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych wpływających na brak możliwości prowadzenia prac związanych z wykonywaniem nowej nawierzchni bitumicznej”.

Uwaga! Przedłużenie terminu zamknięcia drogi w Ochotnicy Górnej

– Wykonawca robót Firma Usługi Drogowo Budowlane Krystyna Jurczak z Nowego Sącza wykonująca remont mostu w Ochotnicy Górnej (osiedle Bartoszówka) zawiadamia, że z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych wpływających na brak możliwości prowadzenia prac związanych z wykonywaniem nowej nawierzchni bitumicznej, droga powiatowa nr 1637K w miejscowości Ochotnica Górna będzie zamknięta dla ruchu również w dniu 22.11.2023 (środa) w godzinach 7:00 – 15:00. Wykonawca przeprasza za utrudnienia – czytamy w komunikacie Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu.

Fot. PZD w Nowym Targu

ag 21.11.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Xyz 20:27 22.11.2023

Znak jest obok gminy, pytanko co z czwartkiem i piątkiem bo most dalej nie skończony a czy będzie przejazd też nie wiadomo

JadącydoNowegoTargu. 11:46 21.11.2023

Dzisiaj tj. 21.11.2023 jechaliśmy tą drogą na Nowy Targ. Dojechaliśmy pod las i droga zamknięta. Pytam pracowników czy nie przejadę dalej - oczywiście nie. Pytam gdzie wcześniej był znak z informacją, że droga jest zamknięta - pracownik bezczelnie skłamał, że znak o zamknięciu drogi jest niżej. Oczywiście bezczelnie kłamał, bo droga jest naprawdę zła i wąska a co chwilę są progi zwalniające na drodze więc jedzie się 30 - 50 kmh i naprawdę śledzi się wszystkie znaki. W drodze powrotnej żona patrzyła na wszystkie możliwe znaki i nigdzie informacji nie ma. Beznadziejna firma remontująca drogę i bezczelni i kłamiący pracownicy remontujący drogę.

Zobacz również