Kamery live
prognoza pogody

Uwaga! Poszukiwani statyści do “Detektywa Forsta” z Borysem Szycem w roli głównej

19 września 2022 15:30

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę na planie filmowym i poczuć magię kina to w dniach 10 października – 20 grudnia na terenie Podhala będą trwały zdjęcia do serialu kryminalnego pod tytułem „Detektyw Forst” opartego na motywach bestsellerowych powieści Remigiusza Mroza o Wiktorze Forście, zakopiańskim policjancie. Reżyserem filmu jest Daniel Jaroszek, a główną rolę zagra Borys Szyc. Zdjęcia odbędą się między innymi w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Nowym Targu i Rabce. Stawka zaczyna się od 120 zł netto za dzień zdjęciowy.

Uwaga! Poszukiwani statyści do

Głównym bohaterem jest tytułowy Wiktor Forst, cyniczny, niepokorny, ale bardzo skuteczny gliniarz, który został dyscyplinarnie zesłany z Krakowa do Zakopanego. Kiedy Tatry stają się areną brutalnych morderstw, Forst przystępuje do akcji. Działając wbrew procedurom, z pomocą dziennikarki Olgi Szrebskiej, odkrywa prawdę o prywatnej vendetcie, sięgającej korzeniami czasów II Wojny Światowej. Sekrety, które wyciąga na wierzch, sprawiają że sam staje się celem ataku Bestii z Giewontu, czyli grasującego w Tatrach seryjnego mordercy, z którym, jak się z czasem okaże, łączy Forsta wspólna przeszłość.

Zgłoszenia z dopiskiem FORST zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu prosimy przesyłać na maila:

[email protected]

Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie. Poczuj magię kina razem z nami. Serdecznie zapraszamy

Załoga MKM Studio

mat. prasowy MKM Studio

os 19.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również