Kamery live
prognoza pogody

Utrudnienia w rejonie Królowej Jadwigi/Krzywej. Zmieniona trasa MZK

5 maja 2022 14:07

Trwa remont skrzyżowania ul. Królowej Jadwigi z ul. Krzywą. Aktualnie przebudowywana jest infrastruktura techniczna – oznacza to zamknięcie dla ruchu samochodowego fragmentu ul. Krzywej z obu stron, nie ma jednak wielkich utrudnień w ruchu, ponieważ wciąż istnieje możliwość przejazdu ulicą Królowej Jadwigi w kierunku ronda na Kilińskiego. Od przyszłego tygodnia będzie już trudniej – skrzyżowanie pod “Galerią Nowotarską” będzie bowiem całkowicie zamknięte dla ruchu samochodowego na okres ok. 3 tygodni. Ma to związek z budowanym tu wyniesionym przejściem dla pieszych. 

Utrudnienia w rejonie Królowej Jadwigi/Krzywej. Zmieniona trasa MZK

W związku z remontem drogowym, zmieniona została trasa autobusów komunikacji miejskiej, wyjeżdżających w rynku w kierunku południowym. Pod kościołem NSPJ skręcają one w lewo – tam też znajduje się tymczasowy przystanek MZK. “Czwórka” i “szóstka” po przejeździe Alejami skręcają w Aleję Kopernika, wracając na swoją stałą trasę. 

Szczegóły na temat harmonogramu prac w rejonie skrzyżowania znajdują się pod linkiem:

Od 2 maja utrudnienia w rejonie skrzyżowania ulic Królowej Jadwigi z Krzywą

os 05.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również