nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Urząd Miasta zamknięty dla klientów do odwołania

Masz sprawę do załatwienia w urzędzie? Załatwisz ją telefonicznie bądź elektronicznie. Urząd Miasta w związku z narastającym kryzysem epidemicznym zamyka biuro bezpośredniej obsługi klientów.

Do odwołania Urząd Miasta Nowy Targ nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów.

Podania oraz wnioski (zapakowane w zamknięte koperty) można składać poprzez wrzucenie do urny znajdującej się za drzwiami wejściowymi od ul. Krzywej. Wstrzymuje się także wydawanie awizowanych przesyłek.

Większość spraw można załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl), podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. Informacja o usługach dostępnych online. 

Przypominamy, że wszelkie druki i wnioski dostępne są pod linkiem http://www.nowytarg.pl/jb_jzs.php. Wykaz wszystkich numerów telefonicznych znaleźć można tutaj.

Urząd Stanu Cywilnego prowadził będzie tylko rejestrację zgonów, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerami (18) 26 11 223 lub 26 11 222.

W związku z wyjątkową sytuacją tzn. brakiem bezpośredniej obsługi w  Urzędzie Miasta Nowy Targ przypominamy przedsiębiorcom posiadającym „profil zaufany”, podpis elektroniczny  lub bankowość elektroniczną, że sprawy związane z rejestracją działalności, zmianami, zawieszeniem, wznowieniem i wykreśleniem działalności mogą załatwiać bezpośrednio na stronie: https://prod.ceidg.gov.pl.

Na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany, można uzyskać praktyczne informacje o zakładaniu profilu zaufanego.

W związku z zaistniałą sytuacją, Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich informuje, że wnioski o wydanie dowodu osobistego należy składać wyłącznie drogą elektroniczną przez e-PUAP, brak możliwości osobistego złożenia wniosku w urzędzie.

Osobiste stawiennictwo w Urzędzie Miasta w celu odbioru dowodu osobistego, będzie możliwe jedynie w przypadkach szczególnie uzasadnionych, po uprzednim telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu wizyty z pracownikiem Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich (tel. 18 261-12-72 ).

Równocześnie pragniemy uspokoić pozostałych  przedsiębiorców, że po wznowieniu bezpośredniej obsługi klienta będą przyjmowane wnioski w papierowej wersji i to przedsiębiorca będzie wskazywał faktyczną datę zaistnienia zmiany, zawieszenia, wznowienia, likwidacji, rozpoczęcia działalności. Może być to data przeszła w stosunku to daty złożenia wniosku.

Przypominamy także, że wpłat z tytułu podatków, odpadów należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości. Z tytułu innych opłat zapłaty należy dokonywać przelewem na rachunki bankowe Urzędu podane na stronie www.

Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(4) { [0]=> int(56) [1]=> int(276) [2]=> int(70) [3]=> int(68) }