Kamery live
prognoza pogody

Ul. Partyzantów już udrożniona. Interweniowała policja

21 września 2022 12:36

Na mieszkańców ulicy Partyzantów czekała rano nietypowa “niespodzianka” – jeden z właścicieli leżących przy ulicy posesji, wysypał nocą na środek jezdni hałdę ziemi, uniemożliwiając przejazd. 

Ul. Partyzantów już udrożniona. Interweniowała policja

Referat ds. drogownictwa i transportu Urzędu Miasta, który otrzymał rano zgłoszenie o tym incydencie, od razu zajął się sprawą i przystąpił do usunięcia przeszkody. Próby te zostały jednak zablokowane przez sprawcę, który twierdził, że jest właścicielem tego fragmentu drogi.

-Otrzymaliśmy rano zgłoszenie, że droga jest nieprzejezdna. Okazało się, że na jezdnię została wysypana ziemia, która uniemożliwiała całkowicie przejazd. Podjęliśmy interwencję w celu usunięcia, natomiast jeden z mieszkańców nie pozwolił nam tego zrobić, zablokował pracę koparki, w związku z tym zgłosiliśmy sprawę na policję i dopiero przy pomocy policji droga została udrożniona – wyjaśnia Marcin Dziadkowiec, kierownik referatu ds. drogownictwa i transportu Urzędu Miasta Nowy Targ. 

Droga jest już przejezdna, pozostaje jedynie doczyścić jezdnię z resztek materiału. Wiadomo, że nowotarska policja wylegitymowała sprawcę tego przykrego zamieszania, które mocno skomplikowało dziś życie mieszkańców ulicy Partyzantów. Przejazd udało się udrożnić około godziny 11.

os 21.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również