Kamery live
prognoza pogody

Ukrywał narkotyki w futerale na okulary

5 marca 2021 16:53

Blisko 90 gramów narkotyków ukrywał 33-letni mieszkaniec woj. śląskiego, który został zatrzymany przez tatrzańskich policjantów podczas interwencji w hotelu. Prokurator przychylił się do jego prośby, aby karę więzienia zawieszono mu na 2 lata próby.

Ukrywał narkotyki w futerale na okulary

24 lutego br. popołudniu policjanci patrolujący ulice Zakopanego, zostali skierowani na ul. Chałubińskiego, gdzie w jednym z hoteli miał awanturować się młody mężczyzna. Policjanci już po chwili byli przed hotelem. Gdy zbliżali się do wejścia do budynku zobaczyli młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi awanturnika podanego w zgłoszeniu interwencji.

Podczas legitymowania okazało się, że 33-latek pochodzący z województwa śląskiego jest pobudzony i zdenerwowany. Po kilku minutach okazało się, dlaczego. W futerale na okulary ukrył narkotyki. Sprawą 33-latka zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Badanie testerem wykazało, że jest to bisko 90 gramów metamfetaminy.

Mężczyzna następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i poddał się dobrowolnie karze roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Został objęty dozorem policyjnym oraz musiał wpłacić poręczenie majątkowe. Przypomnijmy, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara więzienia od roku do lat dziesięciu.

źródło: KPP Zakopane

os 05.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również