Kamery live
prognoza pogody

Udane rozpoczęcie sezonu

21 października 2016 12:45

W Katowicach odbył się II Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowic. Udział w nim wzięli reprezentanci nowotarskiej Yokuzuny, którzy tym samym oficjalnie rozpoczęli nowy sezon. 

Udane rozpoczęcie sezonu

W zawodach wzięło 306 zawodników i zawodniczek z 15 klubów w wieku   od 5 do 15 roku życia . Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach : najmłodsi – walka bezkontaktowa, kumite semi kontakt – czyli walka w ograniczonym kontakcie, oraz kata (układy techniczne).

Nowy Targ reprezentowało 4 zawodników i wszyscy stanęli na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych.  I tak : najmłodszy Jan kamiński  w kategorii kumite bezkontaktowe chłopców (2010 – 2012)  do 20 kg zajął  3 miejsce, jego brat Franciszek Kamiński zajął w 3 miejsce w kata, w kategorii kumite dziewcząt 2007 – 2009 + 33 kg Weronika Rudnik uplasowała się na 2 miejscu, a najstarszy z nich Maksymilian Rapacz w dwóch konkurencjach : kumite semi kontakt juniorów oraz kata powyżej 6 kyu zajął 3 miejsca. Turniej był bardzo dobrze przygotowany oprze organizatora, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe niespodzianki , a zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Gratulacje dla wszystkich składa trener Ewa Pawlikowska 4 Dan. 

NT24TV 21.10.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również