nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 mistrzami Małopolski w Unihokeju

W rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego nowotarscy uczniowie pokonali konkurentów z Lubomierza, Bolechowic, Nowego Sącza oraz Zagórza, a następnie sięgnęli po tytuł Mistrza Województwa Małopolskiego w Unihokeju. Teraz przed reprezentantami Szkoły Podstawowej nr 4 kolejne wyzwanie – finałowy turniej Mistrzostw Polski w Elblągu.

Fot. SP nr 4

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu została Mistrzem Województwa Małopolskiego w Unihokeju. W dniu 22.11.2019 roku reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. Tym razem zawody odbywały się w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców w unihokeju.

Nasza młodzież spisała się rewelacyjnie, nie zaznając goryczy porażki, została Mistrzem Województwa Małopolskiego! W pokonanym polu zostały szkoły z Lubomierza, Bolechowic, Nowego Sącza oraz Zagórza. Tym samym SP4 uzyskała prawo do startu w finałowym turnieju Mistrzostw Polski, które najprawdopodobniej zostaną rozegrane w maju, w Elblągu.

Oczywiście już samo dotarcie poprzez eliminacje do finałów wojewódzkich można odbierać w kategoriach dużego sukcesu, a awans na Mistrzostwa Polski to swego rodzaju spełnienie marzeń naszych młodych sportowców.

Szkołę, pod kierownictwem mgr Karola Majewskiego reprezentowali uczniowie klas VIII a i VIII b w składzie: Patryk Garb (kapitan), Jakub Sawera, Mateusz Stołowski, Michał Bryniarski, Hubert Pasiut, Kamil Maślanka, Mateusz Czubernat, Daniel Leśniak, Przemysław Święchowicz oraz Przemysław Bełtowski.

/źródło: UM Nowy Targ, SP nr 4/

/opr.ps/

6 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 komentarzy

Danuta

30 listopada, 2019, o 17:50:05

Gratulacje 🏆🎖🏅🥇

JR

01 grudnia, 2019, o 10:17:35

Gratulujemy !

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(2) { [0]=> int(56) [1]=> int(68) }