Kamery live
prognoza pogody

Turbacz Summer Trail, czyli górska uczta dla biegaczy w sercu gorczańskiej przyrody

20 czerwca 2023 17:14

Turbacz Summer Trail już po raz 4. zawita do Nowego Targu na Długą Polanę, jak zawsze w ostatni weekend czerwca a zarazem pierwszy weekend wakacji, czyli 24-25 czerwca 2023. Wydarzenie współorganizowane jest przez Miasto Nowy Targ pod Patronatem Honorowym Ministra Sportu i Turystyki. To letni bieg górski na kilku dystansach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. 2 dni pełne wrażeń – 5 dystansów do wyboru, od 5 do 70 kilometrów, formuła dla biegających z czworonożnymi przyjaciółmi oraz dla osób z niepełnosprawnościami. Wszystkie trasy biegowe są nie tylko urokliwe, ale także bezpieczne, gdyż przebiegają po wyznaczonych trasach, których część prowadzi po terenach Gorczańskiego Parku Narodowego.

Turbacz Summer Trail, czyli  górska uczta dla biegaczy w sercu gorczańskiej przyrody

Na Zawodników czekają bardzo atrakcyjne pakiety startowe i niepowtarzalne medale-statuetki, nawiązujące do obelisku na Turbaczu. Na każdego Zawodnika czekać będzie pakiet z biegową koszulką techniczną Mizuno, voucher na Termy Gorący Potok, vouchery o łącznej wartości 195zł do Krakowskiej Normobarii oraz makaron Czaniecki.

Dodatkowo na Zawodników dystansu Mizuno Letnia Dwunastka oraz TST na 6 Łap czeka pakiet rozszerzony od Partnera Technicznego biegu marki Mizuno, czyli wszystko z pakietu podstawowego plus etui na buty i komplet frotek.

Turbacz Summer Trail to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też możliwość aktywnego spędzenia weekendu w górach z rodziną czy grupą znajomych, połączone z relaksem i After Party w Termach.

Miłośników biegania z psami zapraszamy na start w zawodach w ramach TST na 6 Łap, gdzie czworonożni milusińscy aktywnie uczestniczą w walce o medal i atrakcyjne nagrody.

W sobotę start oraz meta wszystkich dystansów zlokalizowane będą na Długiej Polanie na terenie Miasta Nowy Targ, natomiast w niedzielę start zlokalizowany będzie w miejscowości Waksmund w Gminie Nowy Targ, która jest Partnerem wydarzenia, natomiast meta na Długiej Polanie.

Na Zawodników przy Schronisku na Turbaczu czekać będzie bardzo dobrze zaopatrzony punkt żywieniowy, dzięki wsparciu sklepu Kaufland Myślenice oraz firmy Markam Kasinka Mała.

Na mecie natomiast na każdego Zawodnika czeka zupa i napoje od Alcalia, Dr Witt, Tiger oraz Trzy Korony Browar Nowosądecki.

Ponadto na najlepszych Zawodników w klasyfikacji generalnej oraz wiekowej czekają atrakcyjne nagrody. W puli nagrody od: Mizuno, Term Gorący Potok, Teekanne, Dr. Bacty, Galerii Trzy Korony, Miasta Nowy Targ, Gminy Nowy Targ, Hotelu Gorce, Health Labs Care, MCSiR Nowy Targ, Hotelu Ibis Styles Nowy Targ, Krakowskiej Normobarii, B&B Hotels Nowy Targ, Na Fursie Apartaments & Rooms, WINNER Beef House Nowy Targ.

Dystanse do wyboru:

23.06:

🔆 Mizuno Letnia Dwunastka (12 km)

🔆 Gorący Potok 27 (27 km)

🔆 TST na 6 Łap – dystans 12 km dla miłośników biegania z psami

🔆 Bez Barier – dystans 27 km dla osób z niepełnosprawnościami

🔆 Rozróg (70 km)

25.06:

🔆 Szybka Piątka (5 km)

🔆 Waksmund 38 (38 km)

2 rodzaje pakietów do wyboru:

pakiet STANDARD – pakiet z koszulką

pakiet AMBASADOR – pakiet z koszulką i czapką z daszkiem

Wyjątkowe medale, piękne widoki, niezapomniane wrażenia.

Summer is coming 🔆 Turbacz is coming 🔆 Nie może Cię zabraknąć‼

Zapisy online tylko do 21 czerwca 2023

Szczegóły i zapisy 👉 https://turbacztrail.pl/wydarzenie/turbaczsummer-trail/

Regulamin 👉 https://turbacztrail.pl/wp-content/uploads/2023/05/Regulamin-Turbacz-Summer-Trail-2023-aktualizacja-maj-2023.pdf

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco 👉 https://www.facebook.com/events/214479201136049/

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/TurbaczTrail

Instagram: https://www.instagram.com/turbacztrail/ 

Tik Tok: https://www.tiktok.com/@turbacztrail

os 20.06.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również