Kamery live
prognoza pogody

Trzy osoby z zarzutami kradzieży i znieważenia funkcjonariuszy policji

17 marca 2017 14:06

W dniu 9 marca 2017 roku, w późnych godzinach wieczornych, nowotarscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży na terenie jednego ze sklepów na terenie miasta. Łupem złodziei padły głównie kosmetyki i alkohol o wartości przeszło 850 zł.

Trzy osoby z zarzutami kradzieży i znieważenia funkcjonariuszy policji

Kradzież zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Policjanci po przejrzeniu nagrania i ustaleniu rysopisów sprawców rozpoczęli penetrację miasta i czynnych jeszcze, o tej porze, lokali. Ten trop okazał się trafny, ponieważ, już po kilkunastu minutach, w jednym z lokali, policjanci ujawnili trzy osoby – dwóch mężczyzn i kobietę, będących wyraźnie pod wpływem alkoholu, których podobizny utrwalił wcześniej sklepowy monitoring. Wszyscy trafili do policyjnej izby zatrzymań. Podczas zatrzymania stawiali opór i dodatkowo znieważyli zatrzymujących ich policjantów. Po wytrzeźwieniu całej trójce postawiono zarzuty kradzieży i znieważenia funkcjonariuszy. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze.

źródło: KPP w Nowym Targu

NT24TV 17.03.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również