Kamery live
prognoza pogody

Trzy nowe kontrakty w NKP Podhale

3 lutego 2023 17:49

Paweł Rogala, Filip Karmański oraz Marcin Michota zostali nowymi zawodnikami NKP Podhala Nowy Targ.

Trzy nowe kontrakty w NKP Podhale

25-letni, prawy obrońca Michota większość swojej dotychczasowej kariery był zawodnikiem Motoru Lublin, w barwach którego występował zarówno w grupach młodzieżowych, jak również w pierwszej drużynie, gdzie przez pewien czas pełnił rolę kapitana. Jesień spędził na wypożyczeniu w Lubliniance Lublin. Łącznie ma 134 występy na koncie na boiskach 2 i 3 ligowych.

Także 25 lat liczy sobie grający na pozycji środkowego pomocnika Karmański. Urodzony w Człuchowie w wieku 16 lat trafił do grup młodzieżowych Lecha Poznań. Następnie bronił barw Lechii Gdańsk, Bałtyku Koszalin, Błękitnych Stargard, GKS Jastrzębie, a przez ostatnie dwa sezony Olimpii Grudziądz. Rozegrał dotychczas 4 mecze na poziomie 1 ligi, 118 meczów w lidze 2 i 40 w 3 lidze. . Ma na koncie także mecze w Fortuna Puchar Polski

Najmłodszy z tej trójki 23-letni środkowy pomocnik Paweł Rogala, ostatnie 3 lata występował w Siarce Tarnobrzeg, z którą wywalczył awans do 2. ligi. Wcześniej reprezentował m.in. Sokół Sieniawę, Sołę Oświęcim i GKS Tychy. Na poziomie 2 ligi ma 7 występów, z kolei 128 spotkań to jego bilans występów na poziomie 3 ligi.

os 03.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również