Trzy medale młodych karateków

16 kwietnia 2018 13:09
W Sandomierzu odbył się Turniej Karate Sandomiria Cup zorganizowany przez Sandomierski Klub Karat Shinkyokuhin reprezentowanym przez sensei Andrzeja Orłowskiego. W turnieju uczestniczyło 276 zawodniczek i zawodników z 20 ośrodków w tym nowotarskiej Yokuzuny.

Reprezentacja SSK Yokozuna: Adam Gniadek, Zuzanna Mroczka, Eryk Wyrostek, Jan Kamiński, Franciszek Kamiński, Nadia Wyrostek, Jakub Topór oraz sensei Ewa Pawlikowska 4 dan – trener
i sedzia .

Wszyscy zawzięcie walczyli o miejsca medalowe, lecz ostatecznie Yokozuna Nowy Targ zdobyła 3 medale: Jakub Topór i Adam Gniadek zajęli II miejsca w swoich kategoriach wiekowych , a Franciszek Kamiński uplasował się na

III miejscu. Gratulujemy wszystkim zdobytych medali i wspaniałych walk. Wyjazd na turniej czesciowo pokryty został z dotacji Gminy Miasto Nowy Targ.