Kamery live
prognoza pogody

Trzy kolizje z udziałem dziewięciu samochodów

28 marca 2018 01:01

Pomimo, że od kilku dni mamy kalendarzową wiosnę, nadal pada śnieg, a drogi są śliskie. Tylko w ciągu niecałej  godziny doszło do trzech kolizji drogowych z udziałem dziewięciu samochodów. Dwie kolizje miały miejsce przed godziną 11.00 w Piekielniku na drodze wojewódzkiej nr 957, trzecia w Nowym Targu – Policja podaje nieciekawe statystyki z dnia 27 marca 2018.

Trzy kolizje z udziałem dziewięciu samochodów

W Piekielniku  kierujący samochodem osobowym marki Skoda Octavia 20-letni mieszkaniec Działu nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył poprzedzającego samochodu osobowego marki Opel Mokka, którym kierowała 47 –letnia mieszkanka Zubrzycy Górnej, która na wskutek uderzenia najechała na tył jadącego prze nią mercedesa kierowanego przez 24-letnią mieszkankę Maruszyny.

Druga kolizja również w Piekielniku, gdzie kierujący samochodem osobowym marki Daewoo Matiz 44-letni mieszkaniec Piekielnika, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył poprzedzającego samochodu osobowego marki Lexus, którym kierował 23-letni mieszkaniec Lipnicy Małej, a ten na wskutek uderzenia najechał na tył również poprzedzającego samochodu osobowego marki Dacia, kierowanego przez 41-letniego mieszkańca Ptaszkowej, który następnie najechał na jadącą przed nim skodę, którą kierował mieszkaniec Działu.

Natomiast w Nowym Targu kierujący samochodem osobowym marki Opel  Vivaro 43-letni mieszkaniec Krakowa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Chevrolet, którym kierował 43-letni mieszkaniec Maniów.

Na szczęście nikomu z uczestników kolizji nic się nie stało, a sprawcy zostali ukarani  mandatami karnymi.

źródło: KPP Nowy Targ

os 28.03.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również