Kamery live
prognoza pogody

Trener polskich sił specjalnych na Podhalu

30 stycznia 2019 08:46

To było kilka “bitych” godzin zajęć z samoobrony, technik obezwładnienia przeciwnika oraz techniki podnoszenia wytrzymałości. Seminarzystów przybyłych na zimowy obóz Krav Magi szkolił m.in. Robert Mikulski, szkoleniowiec jednostek specjalnych wojska i policji.

Trener polskich sił specjalnych na Podhalu

W dniach 24-27 Stycznia na terenie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS Zakopane odbył się obóz Krav Maga Fighters Camp, zorganizowany przez Krakowskie Centrum Krav Maga Roberta Mikulskiego, Expert Krav Maga, uznanego instruktora i szkoleniowca jednostek specjalnych wojska i policji.
Uczestnicy obozu wzięli udział w różnorodnych blokach tematycznych przygotowanych przez organizatora. Pod okiem Pana Roberta szkolili techniki samoobrony w systemie krav maga, doskonalili umiejętności walki wręcz, a także byli poddani serii wyczerpujących treningów rozwijających siłę i podnoszących wytrzymałość – elementów kluczowych w sportach i systemach walki.

Ponadto uczestnicy obozu wzięli udział w kilkugodzinnym seminarium, na którym poznali nowe techniki krav maga, z zakresu obrony przed agresorem uzbrojonym w nóż i pistolet. Na koniec uczestnicy obozu zostali poddani egzaminowi sprawdzającemu ich umiejętności z systemu walki krav maga oraz sprawności fizycznej.

Krav Maga jest izraelskim systemem walki, stworzonym na potrzeby wojska, zaadaptowanym do użytku cywilnego. Charakteryzuje się intuicyjną prostotą i wysoką skutecznością, dlatego można go trenować bez względu na wiek, płeć, czy doświadczenie.

Sekcja Krav Maga Podhale jest członkiem największej światowej organizacji Krav Maga, działa w Nowym Targu od trzech lat. Prowadzą ją instruktorzy o wieloletnim doświadczeniu w sportach walki, z uprawnieniami instruktorskimi izraelskimi i międzynarodowymi.

Treningi odbywają sie we wtorki i piątki (godz. 19.30) w Szkole Podstawowej nr 5 w Nowym Targu, ul Orkana 17, a także w środy (godz. 20.00) i soboty (godz. 16.30) w Sfinks Siłownia Fitness Club (Al. 1000-Lecia 44C)
Zapraszamy na treningi!
www.kravmagapodhale.

 

/źródło: Krav Maga Podhale/

 

redakcja 30.01.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również