Kamery live
prognoza pogody

Traktorzysta przygnieciony przez ciągnik podczas prac leśnych

29 kwietnia 2020 15:31

32-latek z Rdzawki został poszkodowany po tym, jak podczas transportu drewna ciągnik przewrócił się na niego. Mężczyzna ze złamaniem ręki został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Traktorzysta przygnieciony przez ciągnik podczas prac leśnych

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17.00 w Rdzawce. 32-letni mężczyzna ze swoim znajomym pracował w lesie nieopodal szlaku na Stare Wierchy. Podczas transportu drzewa, nagle przód pojazdu uniósł się do góry i ciągnik przewrócił się przygniatając 32-latka.  Mężczyzna miał bardzo dużo szczęścia i częściowo udało mu się wydostać spod pojazdu. Głośny dźwięk  ciągnika usłyszał jego znajomy, który ruszył z pomocą i pomógł poszkodowanemu. 32-latek został przetransportowany w rejon stacji benzynowej przez ratowników GOPR, a następnie śmigłowcem LPR do szpitala.

To już kolejny wypadek w ostatnim czasie podczas prac leśnych. Niestety poprzedni okazał się tragiczny w skutkach. Apelujemy o zachowanie wszelkiej ostrożności. Przypominamy, że wykonywanie prac rolnych, czy leśnych na ternie górzystym często wiąże się z niebezpieczeństwem.

/źródło: KPP Nowy Targ/

/ps/

Piotr Starmach 29.04.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również