Kamery live
prognoza pogody

Tradycja jak diament …

11 sierpnia 2017 06:52
Wyciszenie Włącz dźwięk

pod taką nazwą odbędzie się tegoroczna VII edycja Polki Folki, podkreślając skarb Podhala jakim jest, folklor, kultura i tradycja, ta także związana z Nowotarskim Sportem hokejowym.

W tegorocznej edycji przewidziana jest główna atrakcja “Rekord Guinnessa” ( zgromadzenie podczas imprezy jak największej ilości ludzi ubranych w strój ludowy, tradycyjny) Każda osoba, która pojawi się ubrana  w strój regionalny otrzyma bezpłatny wstęp na imprezę a także przyczyni się do ustalenia  międzynarodowego prestiżowego rekordu Guinnessa.

Tego dnia na wybiegu specjalnie zbudowanym na tafli lodu pojawią się folklorystyczne kolekcje w barwach nowotarskiej  drużyny hokejowej, Będzie dominować kolor żółty, szafirowy oraz czerwony. W tej edycji nie będą królować parzenice lecz dominować będą emblematy szarotki.Trybuny  hali lodowej zapełnione będą kibicami w klubowych koszulka a  także gośćmi ubranymi w stroje góralskie z całej polski . Scenariusz imprezy przewiduje połączenie artystycznej oprawy z elementami sporu hokejowego. Na tą okoliczność powstają specjalnie zaprojektowane koszulki dla hokeistów z elementem folkloru, w których drużyna zagra mecz rozpoczynający sezon a następnie zostaną one przekazane na charytatywną licytację.

7 edycja i 7 numer na koszulce dotychczasowego kapitana drużyny hokejowej oznacza wspólną grę do jednej bramki. Przewidziana prawa wizualna pokazu to lśniące, błyszczące makijaże nawiązujące do diamentu czy kryształu górskiego. Za oprawę fryzjerską odpowidzialna jest WS Akademy Wierzbicki & Shmidt z Rzeszowa, znanych postaci z  programu tv “Ostre Cięcie”Oprawa muzyczna oznaczać będzie covery i różne aranżacje utworu Rihanny pt: Diamonds.
Do współpracy pokazu zostało zaangażowanych wielu projektantów oraz artystów. Obecnie w internecie propagowane są zdjęcia w sukniach wieczorowych inspirowanych podhalańskim folklorem,  projektu Folk Design  a sesja została wykonana na hali lodowej w Nowym Targu i pełni rolę kolorowej promocji wydarzenia. Po sieci krążą także filmiki nagrane przez artystów i gwiazdy  zapraszające  na to właśnie wydarzenie.
https://web.facebook.com/POLKI-FOLKI-347035375408330/

Już dzisiaj, organizatorzy zapewniają wspaniałe widowisko, piękną modę oraz muzykę która stała się inspiracją kolejnej edycji Największego Pokazu Mody Folk. Więcej szczegółów dotyczących imprezy podamy niebawem a tymczasem informujemy że Być może modelki zamiast szpilek założą hokejówki ! ?
Nie może Cię tam zabraknąć !

„Tradycja jak Diament”
Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu
01 września godz. 19:00

/p

NT24TV 11.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również