Kamery live
prognoza pogody

Tour de Pologne – już 4 sierpnia przejedzie przez Podhale

25 lipca 2022 09:52
Wyciszenie Włącz dźwięk

W dniach 04-05.08 po terenie województwa małopolskiego przejedzie Tour de Pologne – największy wyścig kolarski w Europie Środkowowschodniej. W dniu 4 sierpnia start 6. etapu wyścigu będzie zlokalizowany w Nowym Targu/Gronkowie, a dzień później cały wyścig zakończy się finiszem na krakowskich Błoniach. 

Przedostatni, 6. etap będzie naprawdę widowiskowy. Indywidualna jazda na czas z Gronkowa do Stacji Narciarskiej Rusiński. To trasa krótka (11,8 km), lecz wymagająca. Będzie w większości prowadzić pod górę. Do pokonania kolarze będą mieli 342 metry przewyższenia. Ten etap będzie mieć istotny wpływ na końcową klasyfikację.

Jeździsz na rowerze szosowym, interesujesz się kolarstwem, oglądasz wyścigi? Możesz przekazać swoją historię i wygrać atrakcyjne nagrody. Biuro Tour de Pologne organizuje konkurs, w którym można podzielić się swoją rowerową pasją. Szczegóły pod poniższym linkiem.

https://www.tourdepologne.pl/2022/07/nagraj-filmik-wygraj-gadzety-tour-de-pologne/

os 25.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również