Kamery live
prognoza pogody

To był spokojna noc sylwestrowa

2 stycznia 2020 13:56

Zakopiańczycy mieli “sylwester marzeń”, nowotarżanie – można by rzec – “sylwester spokoju”. Funkcjonariusze Policji w całym powiecie odnotowali 45 różnego rodzaju zgłoszeń i 11 kolizji drogowych.

To był spokojna noc sylwestrowa

Fot. Nowytarg24.tv

Podczas działań „Sylwester 2019” policjanci czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu nowotarskiego  oraz osób podróżujących. Sylwestrowa noc była dosyć spokojna. W sumie w Sylwestra i Nowy Rok odnotowano 45 różnego rodzaju zgłoszeń.  Policjanci wzywani najczęściej byli do awanturujących się i nietrzeźwych osób zarówno w domach, jaki na terenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Odnotowano też kilka zgłoszeń dotyczących zakłócania spokoju, porządku publicznego i spoczynku nocnego.

W tych dniach na terenie powiatu doszło do 11 kolizji drogowych. Policjanci z nowotarskiej drogówki przy wsparciu policjantów z Wieliczki, Bochni, Nowego Sącza i Krakowa  dbali o bezpieczny dojazd turystów na koncert Sylwestrowy do Zakopanego. W Nowy Rok na drogach było spokojniej. Ruch odbywał się płynnie. Dzisiaj jest zdecydowanie bardziej tłoczno, ruch jest wzmożony, zarówno w stronę Krakowa, jak i Zakopanego. Nad płynnością ruchu i bezpieczeństwem podróżujących czuwają policjanci z nowotarskiej i krakowskiej drogówki.

/źródło: KPP Nowy Targ/

/opr.ps/

Piotr Starmach 02.01.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również