Kamery live
prognoza pogody

Terytorialsi na stoku w Kluszkowcach

18 lutego 2022 15:50

W ostatnich dniach żołnierze 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej odbyli szkolenie w ośrodku narciarskim Czorsztyn-Ski, realizując zagadnienia wojskowe z zakresu narciarstwa.

Terytorialsi na stoku w Kluszkowcach

-Było to kolejne szkolenie małopolskich terytorialsów w terenach górskich, które również charakteryzuje nasz Stały Rejon Odpowiedzialności. Zajęcia programowe pozwoliły uzyskać nowe i ulepszyć posiadane umiejętności, które będą niezbędne podczas działań w sytuacjach kryzysowych. Na szkoleniu był obecny Komendant WKU Nowy Targ ppłk Marek Marcinek, który zachęcał osoby do wstąpienia w szeregi Małopolskich Terytorialsów – informuje 11 MBOT. 

Na zakończenie szkolenia Dowódca 11 MBOT, płk Marcin Siudziński, serdecznie podziękował właścicielowi i prezesowi stoku narciarskiego za życzliwość i udostępnienie obiektu.

  • jeśli masz obywatelstwo polskie,
  • jesteś w przedziale wiekowym 18-55 lat,
  • nie byłeś karany za przestępstwo umyślne,
  • masz co najmniej wykształcenie podstawowe

…możesz zostać jednym z terytorialsów!  Szczegółowe informacje na temat służby oraz rekrutacji do 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej można uzyskać w Wojskowych Komendach Uzupełnień: w Krakowie, Oświęcimiu, Nowym Targu, Nowym Sączu i Tarnowie lub zgłosić się poprzez dedykowaną stronę internetową https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.

mat. nadesłane

 

os 18.02.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również