Kamery live
prognoza pogody

TatrySki Podhale – JKH Jastrzębie. Czy Szarotki postawią kropkę nad i? (LIVE)

1 marca 2017 07:18
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ dziś o godzinie 18 rozpoczną piąte spotkanie ćwierćfinałowej rywalizacji z JKH Jastrzębiem. Wygrana „Szarotek” oznaczać będzie ich awans do półfinału. Tradycyjnie przeprowadzimy dla państwa bezpośrednią internetową relację VIDEO. Początek o 17:50 

Nie chcemy tego już dłużej przeciągać. Wygrana w Jastrzębiu postawiła nas w bardzo komfortowej sytuacji. Teraz musimy na swoim lodowisku postawić tę kropkę nad i  – przekonuje gracz Podhala, Damian TomasikNie możemy jednak lekceważyć Jastrzębia. Oni już nie mają nic do stracenia. Myślę że zaczną ostrożnie, ale wraz z upływem czasu jak wynik będzie dla nich niekorzystny, rzucą się do ataków. Dlatego musimy zagrać bardzo odpowiedzialnie w defensywie, czyhać na swoje okazje i w odpowiednim momencie je  wykorzystać – dodaje 23 – letni obrońca „Szarotek”.

Myślę, że to będzie koniec tej rywalizacji – uważa Gabriel Samolej, świetny przed laty hokeista, dziś ekspert –   Nie sądzę by Podhale wypuściło już ten awans z rąk. Jest zbyt doświadczoną drużyną, czego nie można powiedzieć o drużynie Jastrzębia. A doświadczenie w play-off zawsze odgrywa olbrzymią rolę. Niemniej spodziewam się kolejnego, zaciętego spotkania  – dodaje Samolej. 

NT24TV 01.03.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również