PILNE

Targi Bożonarodzeniowe 2019

5 grudnia 2019 17:42

Już 15 grudnia 2019, tj. niedziela o godzinie 16:00 – wielkie otwarcie Targów Bożonarodzeniowych 2019 na nowotarskim Rynku! Wydarzenie, podczas którego po raz pierwszy zalśni miejska choinka, będzie jednocześnie inauguracją mobilnego lodowiska.

Targi Bożonarodzeniowe 2019

Inauguracja Targów Bożonarodzeniowych okraszona będzie artystycznymi występami oraz zabawą na lodzie i nie tylko. Tradycją stał się już pokaz jazdy figurowej w wykonaniu wychowanków Podhalańskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Zwyrtany, który swoim magicznym występem zaczarował publiczność w zeszłym roku – nie inaczej będzie tym razem. Nie zabraknie występu artystycznego dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu, ani akcentu hokejowego w postaci pokazu Ice Cross w wykonaniu młodych hokeistów MMKS Podhale, jak również śpiewu Studio Piosenki Septyma.

Na nowotarskim rynku, prócz mnóstwa straganów ze świątecznymi cudeńkami i pysznościami, będzie można spotkać sympatyczne zwierzaki. Mini Zoo z alpakami z hodowli El Salvador dostępne będzie codziennie od godz.10:00 do godz.18:00, a w ostatni przedświąteczny weekend (21-22 grudnia 2019) na płycie rynku ponownie pojawi się zagroda św. Mikołaja z żywymi reniferami. 

Zaproszenie na Nowotarskie Targi Bożonarodzeniowe

🎄UROCZYSTE OTWARCIE TARGÓW 1️⃣5️⃣ GRUDNIA o godzinie ⏰16:00 ‼️🎁⭐️ILUMINACJA CHOINKI 🎄⭐️ALPAKI ⭐WYSTĘPY ARTYSTYCZNE ⛸️Pokaz JAZDY FIGUROWEJ na lodzie ZWYRTANY ⭐ Studio Piosenki SEPTYMA ⭐Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika⭐️ Hokeiści z MMKS Podhale Nowy Targ z pokazem ICE CROSS 🏒✨ DYSKOTEKA na lodowisku WSTĘP WOLNY⛸⛸W dniu otwarcia łyżwy u nas GRATIS 🆓🆓⭐️ W dniach 2️⃣1️⃣-2️⃣2️⃣ grudnia na najmłodszych czekać będzie zagroda Świętego Mikołaja z reniferowym zaprzęgiem! 🦌🦌🦌⭐️ Tradycyjnie zapraszamy w imieniu Związku Podhalan na Miejską Wigilie w niedzielę 2️⃣2️⃣ grudnia na godzinę ⏰16:00‼️

Opublikowany przez Miasto Nowy Targ Wtorek, 10 grudnia 2019

W ostatnią niedzielę przed świętami (22.12.2019 g.16:00) odbędzie się też tradycyjna, góralska “Wigilia w Mieście” Związku Podhalan. 

Wyjątkowa atmosfera, okazja do zrobienia niepowtarzalnych, rodzinnych zdjęć z św. Mikołajem i zwierzątkami w urokliwym, świątecznym anturażu, zjawiskowe pokazy jazdy na lodzie, bogata oferta specjałów i dekoracji, mobilna ślizgawka,elementy folkloru góralskiego, przepiękne dekoracje i oświetlenie, smaki, zapachy i dźwięki… a wszystko to w jednym miejscu – w samym sercu Nowego Targu. 

To właśnie w Stolicy Podhala poczujesz Święta jak nigdzie indziej!

os 05.12.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również