Kamery live
prognoza pogody

Szybko i bez kolejek, czyli zakupy z InPost Fresh (mat. sponsorowany)

28 kwietnia 2023 16:11

Czy warto stać w kolejkach, gdy można wybrać wygodne zakupy bez wychodzenia z domu? Odpowiedź nasuwa się sama, a usługa InPost Fresh tym bardziej do niej przekonuje. Czemu jednak właśnie ona warta jest uwagi?

Szybko i bez kolejek, czyli zakupy z InPost Fresh (mat. sponsorowany)

Na czym polega usługa InPost Fresh?

InPost Fresh jest usługą ułatwiającą zakupy online codziennych produktów do domu takich jak artykuły spożywcze i chemia domowa. Od propozycji konkurencji odróżnia ją wyjątkowo szeroki zakres dystrybucji obejmujący całą Polskę. Innymi słowy, by skorzystać z wygodnych sprawunków przez internet, nie trzeba mieszkać w dużym mieście. W prosty sposób można je zamawiać także pod adresy w małych miasteczkach i wsiach. Co więcej, klient nie musi nawet czekać na kuriera. Zlokalizowany w okolicy miejsca zamieszkania Paczkomat® to kolejna opcja, a zarazem przewaga InPost Fresh nad innymi usługami zakupów za pośrednictwem aplikacji. Co więcej, interfejs programu jest na tyle intuicyjny, że każda osoba bez kłopotu zrobi swoje pierwsze, a potem kolejne i następne zakupy.

Jak przebiegają zakupy w InPost Fresh?

O tym, jak łatwe i przyjemne są zakupy za pośrednictwem InPost Fresh, można się przekonać już po chwili od pobrania aplikacji. Na początek trzeba stworzyć swój profil użytkownika. Tylko tyle wystarczy, by przejść do wyboru sklepu. Operator kurierski współpracuje m.in. z Carrefour i Makro z dostawą do domu. 

 

Oprócz tych dwóch głównych sieci marketów (dostępnych w wybranych miastach) klienci mogą nabywać towary w różnych innych sklepach ze swojej okolicy poprzez opcję zakupów Tysiąca produktów. Zakupy da się przyspieszyć, korzystając z kategorii lub wpisując konkretne nazwy i marki do wyszukiwarki. Kolejny krok to włożenie towaru do wirtualnego koszyka i przejście do szukania następnego. Gdy sprawunki dobiegną końca, klientowi pozostaje wybrać metodę dostawy i płatności (kurier lub Paczkomat). Za zakupy można zapłacić przelewem online lub BLIK-iem

Jaki asortyment jest w InPost Fresh?

Z usługi InPost Fresh warto skorzystać także dlatego, że poprzez aplikację można zaopatrzyć się w zdecydowaną większość tego, co sprzedają sklepy stacjonarne. Dzięki temu klienci mogą przebierać wśród towarów takich jak:

 

-wędliny;

-przyprawy;

-przetwory;

-gotowe dania instant;

-słodycze;

– i nie tylko.

 

Ponadto do domu da się zamówić napoje, w tym:

 

-wody mineralne;

-słodkie (soki, nektary, gazowane);

-herbaty;

-napary;

-kawy.

 

Pozostałe kategorie artykułów do kupienia to m.in.:

 

-chemia (np. proszki i płyny do prania);

-kosmetyki;

-produkty dla zwierząt domowych.

os 28.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również