Kamery live
prognoza pogody

“Szlak wokół Tatr” – ścieżka asfaltowa od jutra otwarta. Nie pojedziemy odcinkiem szutrowym trasy

14 października 2021 10:16

Od jutra ponownie otwarty zostaje dla rowerzystów główny, asfaltowy odcinek ścieżki rowerowej “Szlak wokół Tatr” w Nowym Targu. W związku z pracami budowlanymi, nieustannie prowadzonymi na terenie Boru Kombinackiego w związku z budową nowej zakopianki, zamknięty zostaje natomiast odcinek szutrowy – czyli ten, którym do tej pory prowadził objazd. 

Poniżej pełny komunikat wystosowany przez wykonawcę inwestycji: 

Wykonawca prac budowlanych na nowym odcinku drogi krajowej nr 47 (popularna „Zakopianka”) w Nowym Targu – Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z. o. o. informuje, że od dnia 15 października br. (piątek) zostaje otwarty do użytkowania odcinek asfaltowy trasy rowerowej „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr” w rejonie Bór “Kombinacki” w Nowym Targu.

Jednocześnie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z. o. o. informuje, iż ze względu na prowadzone prace budowlane, zostaje zamknięty odcinek szutrowy trasy rowerowej w Borze “Kombinackim” biegnący w pobliżu torów kolejowych, który dotychczas stanowił część objazdu dla zamkniętej części asfaltowej.

os 14.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również