Kamery live
prognoza pogody

Szczegóły śmiertelnego wypadku we Frydmanie. Zginął 30-latek

17 sierpnia 2020 14:48

Tragicznie zakończył się weekend na drogach powiatu nowotarskiego. W niedzielę wieczorem we Frydmanie, kierujący renault, z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni uderzył w znak, następnie bariery drogowe, pojazd dachował i wpadł do potoku.  30-letni mieszkaniec gminy Nowy Targ, kierujący pojazdem zginął na miejscu.

Szczegóły śmiertelnego wypadku we Frydmanie. Zginął 30-latek

Do zdarzenia doszło w niedzielę (16.08.br.) około godziny 22.00 w miejscowości Frydman. 30-letni mieszkaniec gminy Nowy Targ, kierujący samochodem Renault Laguna, jadąc w kierunku Dębna, z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni,  uderzył w znak i bariery drogowe, pojazd dachował i wpadł do potoku.  Z pomocą poszkodowanemu ruszył świadek zdarzenia. Kierujący jechał sam,  został  zakleszczony w pojeździe. Niezbędna była pomoc strażaków, aby wydostać poszkodowanego z samochodu.  Niestety pomimo udzielanej pomocy i reanimacji 30-latek zmarł na miejscu. Policjanci ruchu drogowego pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Na miejscu obecny był również biegły z zakresu wypadków drogowych. Pojazd został zabezpieczony. Okazało się, że mężczyzna od stycznia miał zakaz prowadzenia pojazdów.  Dokładne  przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

źródło: KPP Nowy Targ

os 17.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również