Kamery live
prognoza pogody

“Szarotki” zaczynają bój o brąz

14 marca 2016 10:43
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczynają we wtorek batalię o 16 w historii klubu brązowy medal Mistrzostw Polski. Bezpośrednią internetową relację z wtorkowego meczu przeprowadzi portal nowytarg24.tv

 

Rywalem „Szarotek”będzie drużyna Ciarko PBS Bank Sanok. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. We wtorek  spotkanie rozegrane zostanie w Nowym Targu (początek godzina 18), a w piątek w Sanoku. Jeżeli po tych dwóch meczach stan rywalizacji będzie remisowy, do decydującego starcia numer trzy dojdzie w niedzielę ponownie na nowotarskim lodowisku. 

Nowotarżanie są bojowo nastawieni:  – Chcemy  tego medalu dla siebie, ale przede wszystkim dla naszych kibiców, bo oni zasługują choć na odrobinę radości, której nie zdołaliśmy im  dać im w półfinale.  Jesteśmy mocno zdeterminowani i zmotywowani. Mam nadzieję, że to przełoży się na naszą postawę na lodzie i podobnie jak przed rokiem wyjdziemy zwycięsko z rywalizacji z drużyną z Sanoka i obronimy to trzecie miejsce –  zapowiada Patryk Wronka.

 

 

NT24TV 14.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również