Kamery live
prognoza pogody

“Szarotki” wracają do gry. Dziś mecz z SMS Sosnowiec (LIVE)

8 listopada 2016 09:44
Wyciszenie Włącz dźwięk

Po blisko miesięcznej przerwie hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ wracają na swoje lodowisko. Już dzisiaj rozegrają zaległe spotkanie 13 kolejki z drużyną SMS Sosnowiec. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18, a bezpośrednią relację internetową przeprowadzi z niego tradycyjnie już nasz portal. 

 

Każdy inny scenariusz jak wysoka wygrana „Szarotek” we wtorkowym meczu będzie dużego kalibru niespodzianką, a już ewentualna strata punktów sensacją. Młody zespół z Sosnowca w dotychczasowych 15 ligowych meczach poniósł komplet porażek. Niemniej w kilku meczach sosnowiczanie napsuli sporo krwi faworytom.

Sami się przekonaliśmy w pierwszej rundzie, że nonszalanckim podejściem można sobie narobić problemów. Tamto spotkanie wygraliśmy (7:4 przyp. mz), ale nasza gra szczególnie w defensywie pozostawiała wiele do życzenia. Mam nadzieję że tym razem taka sytuacja się już nie powtórzy i od początku do końca zachowamy należyta koncentrację. Każdemu przeciwnikowi należy zawsze okazywać szacunek – podkreśla kapitan “Szarotek” Jarosław Różański.

 

 

 

NT24TV 08.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również