Kamery live
prognoza pogody

“Szarotki” kontra “Pasy” (Video Live)

16 września 2016 10:10
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ na własnym lodowisku w ciągu 48 godzin zmierzą się dwukrotnie z aktualnym Mistrzem Polski Comarch Cracovią.  Stawką dzisiejszego spotkania (początek godzina 18) są ligowe punkty, z kolei niedzielnego (godzina 19) Superpuchar Polski. Nowotarżanie zapewniają, że oba mecze są dla nich tak samo istotne. 

– Na pewno niedzielnemu spotkaniu towarzyszy większy prestiż. Fajnie byłoby już na starcie sezonu sięgnąć po takie trofeum.  Z doświadczenia jednak  wiem że w lidze nie można odpuszczać żadnego spotkania, bo to może mieć fatalne skutki. Każde zwycięstwo, każdy punkt może mieć istotne znaczenia w dalszej fazie sezonu. Dlatego o żadnym oszczędzaniu nie ma mowy. Poza tym ten kto wygra piątkowe spotkanie, zyska przewagę psychologiczną przed niedzielnym startem. To też bardzo istotne  – podkreśla napastnik Podhala, Krzysztof Zapała. 

Z oby tych spotkań porta nowytarg24.tv przeprowadzi INTERNETOWĄ RELACJĘ LIVE. 

Link do dzisiejszego spotkania poniżej. 

NT24TV 16.09.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również