Kamery live
prognoza pogody

“Szarotki” już na lodzie

1 sierpnia 2016 12:52
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli treningi na lodzie. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 25 zawodników, w tym trójka nowo pozyskanych graczy: łotewski bramkarz Maris Jucers oraz fińscy napastnicy: Jarkko Hattunen oraz Artem Iossafov. 

Brakowało Jonii Haverinena, który kilka dni temu zmienił swój stan cywilny i dostał jeszcze dodatkowo kilka dni wolnego. W zajęciach nie wziął udziału także Patryk Wsół, który aktualnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat  20. 

Kadra zespołu na ten moment jest już zamknięta. Trenerzy Marek Ziętara i Marek Rączka mają do dyspozycji 3 bramkarzy, 10 obrońców i 14 napastników. Co warte podkreślenia aż 22 zawodników to wychowankowie klubu. 

Przez cztery tygodnie jakie pozostały do startu ligi nowotarżanie będą trenować na lodzie dwa razy dziennie, a do tego dochodzić będą  zajęcia na siłowni. Treningi przedzielone będą meczami sparingowymi. Będzie ich 8. Pierwszy 9 sierpnia w Oświęcimiu z Unią.12 sierpnia z kolei Podhalanie na swoim lodowisku zmierzą się z GKS Katowice. 

Plan meczów kontrolnych 

9 sierpnia: Unia Oświęcim (wyjazd)

12 sierpnia: GKS Katowice (dom)

16 i 19 sierpnia: MHK 32 Liptowski Mikulasz ( wyjazd, dom)

23 i 26 sierpnia: MSHK Żylina (wyjazd, dom)

30 sierpnia i 2 września: HK Spisska Nova Ves (wyjazd, dom) 

NT24TV 01.08.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również