Kamery live
prognoza pogody

Szanowny Panie Prezesie, Redaktorze Jerzy Jurecki!

W dygresji na temat mediów samorządowych, uczynionej podczas prowadzenia przez Pana debaty Kandydatów na Burmistrza Nowego Targu, 3 kwietnia br., w sali konferencyjnej hotelu IBIS, z wyraźną premedytacją postanowił Pan obrazić Nowotarską Telewizję Kablową, odmawiając jej prawa bytu w przestrzeni publicznej, a zawodowych dziennikarzy mianując „urzędnikami”.

Szanowny Panie Prezesie, Redaktorze Jerzy Jurecki!

W związku z tą wypowiedzią informujemy, że władze miasta nie sprawują cenzury ani nie mają wpływu na treści publikowane w mediach Nowotarskiej Telewizji Kablowej, której Miasto Nowy Targ jest jednym z udziałowców (pozostała część udziałów jest własnością osoby prywatnej).

Spółka finansuje się sama, a jej działalność nie jest ograniczona tylko do mediów. Nowotarska Telewizja Kablowa to przede wszystkim lokalny dostawca Internetu i telewizji.

Wspomnianą publiczną wypowiedź Pana Jerzego uznajemy za obraźliwą dla dziennikarzy Nowotarskiej Telewizji Kablowej. Domagamy się opublikowania na portalu 24tp.pl przeprosin skierowanych do pracowników NTVK.

Żywimy nadzieję, iż Pana publiczna wypowiedź nie miała na celu walki o rynek medialny, na którym wspólnie funkcjonujemy i wyeliminowania z niego naszych mediów.

Naszą misją jest przekazywanie rzetelnych informacji mieszkańcom Nowego Targu i okolic, a pozycję na rynku potwierdza stale powiększająca się ilość czytelników portalu Nowytarg24.tv, za co im serdecznie dziękujemy.

 

Z pozdrowieniami

dziennikarze i pracownicy

Nowotarskiej Telewizji Kablowej

redakcja 05.04.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
sponsor 500+ 19:30 05.04.2024

Popieram Was w tym oświadczeniu

Zobacz również