Kamery live
prognoza pogody

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – dyżury eksperta ZUS

16 listopada 2023 16:12

W piątek (17 listopada) ekspert doradzi na jaką pomoc z ZUS może liczyć przedsiębiorca, który ma trudności z płynnością finansową. Natomiast we wtorek (21 listopada) będzie można dowiedzieć się z jakich ulg i preferencji skorzysta osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą. Dyżury organizuje oddział ZUS w Nowym Sączu.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - dyżury eksperta ZUS

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to globalna inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”, w szczególności wśród młodych ludzi. Co roku eksperci ZUS angażują się w to przedsięwzięcie dzieląc się wiedzą dotyczącą ubezpieczeń społecznych, która jest niezbędna przy prowadzeniu własnego biznesu.

Dyżury telefoniczne:

– piątek (17 listopada) „Jesteś przedsiębiorcą i masz trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej? Dowiedz się więcej na temat odroczenia terminu płatności składek, układu ratalnego oraz umorzenia należności”

– wtorek (21 listopada) – Pakiet przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność gospodarczą: Ulga na start, „mały ZUS plus”, preferencyjne składki, działalność nieewidencjonowana. Jakie są warunki, uprawnienia, skutki.

Dyżury odbędą się w godzinach 10.00 – 12.00 pod numer telefonu 18 449-85-45.

Mat. prasowy ZUS

ag 16.11.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również