PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Sukcesy artystyczne uczniów SP 1

13 czerwca 2018 22:57

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu uczestniczyli w wielu przedsięwzięciach artystycznych. Sztuka to wspaniała pasja i radość dla wielu z nich.

Sukcesy artystyczne uczniów SP 1

W Międzynarodowym Konkursie „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie – w kategorii drugiej – I miejsce zdobyła uczennica klasy 2 g Karolina Korczak, w kategorii trzeciej – II miejsce uczennica klasy 3 c Amelia Zgama, III miejsce uczennica klasy 3 d – Magdalena Chrobak .

W Ogólnopolskim Konkursie „Chopinalia” w Dusznikach Zdroju – Grand Prix otrzymała Dominika Sarniak, w kategorii II – I miejsce – Amelia Zgama oraz II miejsce Magdalena Chrobak. W kategorii trzeciej – miejsce III zdobyła Aleksandra Ścieszka.

W Małopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Krakowie uczennica szkoły z klasy siódmej Aleksandra Zbińska otrzymała II miejsce, a w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Krakowie uczennica klasy 3 c Julia Jarząbek – I miejsce. Ona także w ostatnim czasie jest zdobywcą Grand Prix w Podhalańskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Rabce oraz I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Religijnej oraz wyróżnienia w finale Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych w Dobczycach.

Tekst: Dorota Kret

os 13.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również