PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Sukces Zuzanny Mroczki w Mistrzostwach Karate Kyokushin

23 października 2020 13:36

17 października 2020 r. w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin z udziałem 109 zawodników reprezentujących ponad 40 klubów.

Sukces Zuzanny Mroczki w Mistrzostwach Karate Kyokushin

Otwarcia imprezy dokonał członek rady powiatu wielickiego Lech Pankiewicz. Jedyną zawodniczką reprezentującą nowotarskie Stowarzyszenie Karate Yokozuna oraz Miasto Nowy Targ była Zuzanna Mroczka – uczennica II Klasy LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu.

Zuza w konkurencjach kata i kumite zaprezentowała bardzo wysoką klasę. W kata przeszła do finałów ostatecznie zajmując 5 miejsce, natomiast w kumite po dwóch zwycięskich walkach przez ippon techniką mawashi geri jodan przeszła do finału. W finałowej walce, po zaciętej dogrywce z Różą Stolarczyk z klubu karate z Bukowna, decyzją sędziów Zuza musiała uznać wyższość przeciwniczki i ostatecznie zajęła wysokie II miejsce. Gratulacje!

źródło i fot: UM Nowy Targ

os 23.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również