Kamery live
prognoza pogody

Sukces uczennicy LO im. S.Goszczyńskiego

22 listopada 2016 10:07

Joanna Rypel, uczennica nowotarskiego LO im. Seweryna Goszczyńskiego, zdobyła jedyną nagrodę indywidualną za zdobycie największej ilości punktów w II edycji konkursu "PRoLog – wstęp do PRL-u". Finał konkursu odbył się w krakowskiej Nowej Hucie.

Sukces uczennicy LO im. S.Goszczyńskiego

W konkursie uczestniczyło w sumie czworo uczniów klasy drugiej nowotarskiego liceum. Konkurs składał się z dwóch części. Jego pierwsza część polegała na samodzielnym rozwiązaniu testu składającego się z 50 pytań. O ostatecznej ilości punktów, w tym etapie konkursu, decydował uśredniony wynik drużyny. W części artystycznej, grupa uczniów z nowotarskiego LO przedstawiła autorskie wydanie „Dziennika Telewizyjnego”. Joanna Rypel zdobyła jedyną nagrodę indywidualną za uzyskanie największej ilości punktów w teście. Co ciekawe, w konkursie z dziedziny historii udział wzięli uczniowie z klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Tym większy podziw dla tak szerokiej gamy zainteresowań. Gratulujemy sukcesu!

fot. arch.LO im. S. Goszczyńskiego

NT24TV 22.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również