Kamery live
prognoza pogody

Sukces reprezentacji powiatu nowotarskiego w Mistrzostwach Małopolski w kolarstwie górskim

27 września 2021 12:49

W piątek, 24 września w Sieprawiu miały miejsce Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie górskim. Zawody odbyły się w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego. Bardzo dobre wyniki osiągnęli reprezentanci powiatu nowotarskiego.

Sukces reprezentacji powiatu nowotarskiego w Mistrzostwach Małopolski w kolarstwie górskim

W  Licealiadzie w kategorii dziewcząt ur. w 2002 roku (i młodszych) na dystansie 3 x 2 km brąz wywalczyła Agnieszka Tylka reprezentująca Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Czarnym Dunajcu.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt z roczników 2007/08, na dystansie 2 x 2 km srebro zdobyła Wiktoria Jaromin ze Szkoły Podstawowej w Spytkowicach, natomiast w kategorii  chłopców z roczników 2007/08 na dystansie 3 x 2 km Mistrzem Małopolski został Robert Wielgus ze Szkoły Podstawowej w Chabówce. W kategorii chłopców urodzonych w 2009 i młodszych, na dystansie 3 x 1 km wicemistrzem został Kacper Zygmuntowicz ze Szkoły Podstawowej w Trybszu.

W kategorii powiatów 1. miejsce zajęła reprezentacja powiatu suskiego. Srebro wywalczyła reprezentacja powiatu nowotarskiego, a brąz zdobyła reprezentacja powiatu tarnowskiego.

mat. nadesłane

os 27.09.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również