Sukces młodych modelarzy lotniczych

24 października 2016 19:20

NOWY TARG. W dniu 23.10.2016r. rozegrano ostatnią edycję Pucharu Polski modeli klasy F1E. Zawody odbyły się na zboczach gór w miejscowości Krempachy. Sukcesem zakończył się start młodych modelarzy.

W kategorii wiekowej Junior Młodszy – III miejsce zajął Maciej Zubek, w kategorii Junior – II miejsce zajął Antoni Długopolski. W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski w kategorii Junior Młodszy – III miejsce zajął Dawid Kwak. Młodzi modelarze budują swoje modele w modelarni lotniczej Powiatowego Centrum Kultury pod okiem instruktora Bogusława Kudasa oraz są członkami Aeroklubu Nowy Targ.