Kamery live
prognoza pogody

“Strzelamy dla Kai” – już w najbliższą niedzielę. Zobacz, jakie przedmioty można wylicytować

2 lipca 2021 10:55

W najbliższą niedzielę, 4 lipca 2021 od godziny 10:00 na terenie Strzelnicy LOK przy ul. Sybiraków w Nowym Targu będzie trwała impreza charytatywna pod hasłem “Strzelamy dla Kai”. W programie – aukcja bardzo ciekawych przedmiotów przekazanych m.in. przez Dawida Kubackiego, czy Andrzeja Bargiela. 

“Serdecznie zapraszam wszystkich na imprezę, organizowaną w celu zbiórki pieniędzy na leczenie 11-letniej Kai. Kaja uwielbia akrobatykę i pływanie w morzu. Pomimo choroby, która ją dotknęła, wciąż zaraża uśmiechem i optymizmem. Pomóżmy jej pokonać glejaka, aby mogła znów robić to co kocha. Gwarantowana świetna atmosfera i dużo atrakcji: strzelanie do celu, poszukiwanie skarbów wykrywaczem metalu, przejażdżka zabytkowym samochodem, pokaz motorówki ratunkowej, kuchnia polowa i grill, dmuchańce dla dzieci, loteria fantowa oraz licytacja!”– zachęca organizator wydarzenia. 

Licytacja rozpocznie się o godzinie 16:00. Oprócz plastronów i plakatów przekazanych przez Dawida Kubackiego będzie można jeszcze wylicytować zegarek i pozłacaną przypinkę z olimpiady w Atenach przekazane przez Grzegorza Polaczyka, koszulkę hokejową Macieja Sulki z jego autografem oraz innych zawodników z drużyny, zdjęcia z autografem Andrzeja Bargiela oraz jego spodenki z wyprawy na Mont Everest i bluzę z wyprawy w Karakorum, w której Andrzej dokonał swojego spektakularnego wyczynu zjeżdżając na nartach ze szczytu Laila Peak.

 
 
 
 
 
 
 
os 02.07.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również