PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Stolica Podhala wita

13 września 2020 14:06

Na rogatkach miasta, zgodnie z zapowiedziami stanęły odnowione witacze. Choć ich forma pozostała  niezmieniona, pojawiły się  pewne modyfikacje w treści. 

Stolica Podhala wita

Miasto nie zdecydowało się, póki co, na nowe witacze, w zamian za to dając “drugie życie” tym istniejącym. To dlatego forma, kolorystyka i główny zamysł pozostały niezmienione. Jest zatem herb miasta z wizerunkiem jego patronki, św. Katarzyny oraz hasło Stolica Podhala – Miasto Nowy Targ – wita (wcześniej była to jedynie nazwa miasta).

Poniżej wymienione są wszystkie miasta partnerskie, a lista uzupełniona została o Stary Targ i nieco uaktualniona. Dotyczy to przede wszystkim podparyskiego Évry-Courcouronnes, które zmieniło nazwę po scaleniu z sąsiednią gminą. Poza tym, nazwy miast partnerskich pojawiają się w ich oryginalnej pisowni (nie Kieżmark, a Kežmarok), zrezygnowano też z informowania o tym, w jakich krajach się znajdują.

Na witaczach widnieje też hasło kampanii promocyjnej miasta czyli #nowytarg #startuj tu. 

Witacze zostaną odnowione

os 13.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również