PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Spotkanie z mieszkańcami ul. Kowaniec i os. Szuflów w sprawie rozbudowy sieci gazowej

23 września 2020 18:17

Burmistrz Miasta Nowy Targ wraz z przedstawicielami Polskiej Spółki Gazownictwa Oddział w Nowym Targu zapraszają właścicieli nieruchomości położonych w górnej części ulicy Kowaniec oraz osiedla Szuflów do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym rozbudowy sieci gazowej w tym rejonie miasta. Spotkanie odbędzie się w dniu 30 września 2020 roku (środa) o godzinie 1700 w budynku Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Targu przy ul. Kowaniec 92.

Spotkanie z mieszkańcami ul. Kowaniec i os. Szuflów w sprawie rozbudowy sieci gazowej

Na spotkaniu przekazane zostaną mieszkańcom informacje dotyczące możliwości rozwoju sieci gazowej w ww. rejonie miasta oraz programów dofinansowań, z których mogą skorzystać właściciele nieruchomości przy wymianie starych i nieekologicznych kotłów c.o. na nowoczesne na gaz z sieci. Ponadto na miejscu osoby zainteresowane będą mogły wypełnić i złożyć wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej oraz otrzymać deklarację uczestnictwa w programie dofinansowania do wymiany kotłów c.o. w ramach planowanej modernizacji starego źródła grzewczego na nowoczesne na gaz z sieci.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną osoby wchodzące do budynku Remizy OSP winny mieć zasłonięte usta i nos.

os 23.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również