PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Spotkanie z Cezarym Borowym w ramach programu Kultura w sieci

2 października 2020 22:48

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na spotkania on-line w ramach programu „Kultura w Sieci”. Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury. Gościem czwartego spotkania będzie pan Cezary Borowy – autor książki Spowiedź Hana Solo. Byłem przemytnikiem w Indiach.

Spotkanie z Cezarym Borowym w ramach programu Kultura w sieci

Cezary Borowy – Absolwent Wydziału Ogrodnictwa SGGW. Podróżnik, przewodnik po Azji z zamiłowania dendrolog. Właściciel firmy usługowej. Ojciec dwóch dorosłych synów z których jest bardzo dumny. Jego książka “Spowiedź Hana Solo. Byłem przemytnikiem w Indiach” dostała się do finału konkursu na najlepszą książkę podróżniczą 2019 roku w kategorii “debiutów”. Podczas spotkania opowie o kraju, który jest jego drugą ojczyzną, o tym jak w latach osiemdziesiątych został przemytnikiem na trasie Singapur-Indie i co z tego wynikło. Przez 10 lat istniała w Azji tajemnicza wspólnota młodych Polaków. Jego książka to historia o tym, kim byli młodzi ludzie, którzy trzydzieści lat temu po raz pierwszy w historii Polski stworzyli kilkusetosobową siatkę przemytniczą pomiędzy dwoma egzotycznymi krajami.

Zapisy na spotkanie pod linkiem.

os 02.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również