Kamery live
prognoza pogody

Sparingi ruszyły, a trenera wciąż brak

8 lipca 2018 13:38
Od bezbramkowego remisu z drugoligowym Zniczem Pruszków piłkarze Podhala Nowy Targ rozpoczęli serię spotkań kontrolnych przed startem sezonu 2018/2019.
Sparingi ruszyły, a trenera wciąż brak

Mecz rozegrano na boisku w Gorlicach. W szeregach Podhala zagrali wszyscy zawodnicy posiadający aktualne kontrakty, łącznie z Sebastianem Dziedzicem, który wszystko na to wskazuje, że jednak zostanie w zespole. W poniedziałek treningi z drużyną wznowi też Michał Bedronka, który ustalił już warunki przedłużenia umowy. Pojawiła się też grupa testowanych zawodników, głównie młodych , mających za sobą dotychczas grę niższych ligach.

Wciąż nie widać na horyzoncie następcy trenera Janusza Niedźwiedzia, który prowadził zespół w poprzednim sezonie. Treningi aktualnie prowadzi II trener Marcin Zubek.

Bardzo wartościowy sparing. To istotne, bo chcieliśmy jak najszybciej zmazać plamę po tej pucharowej wpadce. Szczególnie pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra pod wieloma względami. To do nas należała inicjatywa. Szkoda, że z pięciu sytuacji jakie sobie stworzyliśmy, nie udało się wykorzystać żadnej. Po przerwie dokonaliśmy wielu zmian w składzie, grali głównie testowani zawodnicy, co odbiło się na płynności w grze – podkreślił Zubek.

Kolejny sprawdzian Podhala zagra już w środę na własnym boisku ze słowackim drugoligowcem 1. FC Tatran Prešov. Początek o godzinie 16. Potem w sobotę, nowotarżanie zmierzą się na wyjeździe z MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, ustalił terminarz rundy jesiennej rozgrywek grupy IV 3 ligi.

Sezon rozpocznie się 11 sierpnia. Podhale w inauguracyjnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Chełmianką

Znicz Pruszków – Podhale Nowy Targ 0:0

Podhale: Szukała (46 Niemira) – Lewiński, Cyfert (65 testowany), Drobnak (60 testowany), testowany (46 Barbus) – Nawrot (60 Kobylarczyk), Dynarek, Mizia (46 Dziedzic), Przybylski (60 Borczyński), Mrówka (46 testowany) – Pląskowski (60 Buć).

Maciej Zubek 08.07.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również