Kamery live
prognoza pogody

Sorry Boys i Fisz Emade zagrali podczas OCHO Festiwal

10 lipca 2022 18:01

Po pandemicznej przerwie powrócił OCHO Festiwal. Plenerowe wydarzenie muzyczne organizowane przez Gminę Ochotnica Dolna po raz kolejny pozytywnie zaskoczyło doborem repertuaru. Głównymi gwiazdami były zespoły: Sorry Boys z charyzmatyczną wokalistką Belą Komoszyńską oraz Fisz Emade, czyli bracia Waglewscy z zespołem. Impreza odbywała się w przepięknej, górskiej scenerii, ściągając wielu melomanów z różnych stron powiatu nowotarskiego, ale i Sądecczyzny. 

Sorry Boys i Fisz Emade zagrali podczas OCHO Festiwal

Ocho Festiwal został zainaugurowany w 2019 roku. Już wówczas wybór artystów był imponujący – na scenie w Ochotnicy Dolnej zagrali wtedy The Dumplings i Lao Che, a wydarzenie miało świetny odbiór i niemałą frekwencję. Pandemia uniemożliwiła jednak kontynuację imprezy, która powróciła dopiero w tym roku w równie wielkim stylu. Organizatorzy po raz kolejny zaprosili do siebie artystów nietuzinkowych, reprezentujących muzykę alternatywną, dzięki czemu w Ochotnicy Dolnej zjawiło się wczoraj wielu nieprzypadkowych melomanów. Muzyczna energia Sorry Boys świetnie korespondowała z górskim pejzażem, z kolei zespół braci Waglewskich niemal zahipnotyzował publiczność transowymi dźwiękami, jakie zabrzmiały w finale koncertu. Uczestnicy wydarzenia z pewnością opuścili teren festiwalu z mnóstwem estetycznych wrażeń, a niektórzy – również z autografami ulubionych artystów. Rolę konferansjera pełnił wójt Gminy Ochotnica Dolna Tadeusz Królczyk. 

Organizatorem OCHO Festiwal były: Gmina Ochotnica Dolna oraz Wiejskie Ośrodki Kultury w Ochotnicy Dolnej, Ochotnicy Górnej i Tylmanowej.

os 10.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również