Kamery live
prognoza pogody

Ślizgawka z kijem hokejowym

7 marca 2019 10:09

W najbliższą niedzielę czyli 10 marca kolejna edycja ślizgawki z kijem hokejowym. Zachęceni frekwencją na ostatniej z nich liczymy, że będzie was jeszcze więcej. To wspaniała okazja do aktywnego spędzania czasu wolnego, do zabawy na lodzie z dziećmi, wnukami a także możliwość rozwijania sportowych pasji.

Ślizgawka z kijem hokejowym

Ślizgawka z kijem hokejowym odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 marca w godzinach 15:30-16:30. W zajęciach uczestniczyć będą instruktorzy pomagający w nauce i doskonaleniu jazdy na łyżwach: 3-krotny olimpijczyk Gabriel Samolej oraz Tatjana Tikhonov, specjalistka od power skatingu aktualnie asystentka trenera w sztabie szkoleniowym drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ. Promocyjna cena zajęć to 5 i 10 zł

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy do lat 18. muszą być wyposażeni w minimum hokejowy kask z kratą, rękawice, nagolenniki i nałokietniki. Podobne zasady dotyczą osób dorosłych z tym, że nie muszą posiadać kraty w hokejowym kasku. Niemniej jednak zalecamy jazdę w pełnym sprzęcie hokejowym, a regulamin ślizgawki znajduje się pod linkiem: regulamin ślizgawki [klik]. 

Jednocześnie informujemy, że organizator nie zapewnia krążków dla każdego uczestnika. 

 

/źródło: MMKS Podhale Nowy Targ/

Piotr Starmach 07.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również