Kamery live
prognoza pogody

Slajdowisko „Autostopem przez Amerykę Południową” w MCK Nowy Targ

19 marca 2024 11:49

W dniu 21 marca (czwartek) o godz.18.00 w MCK Nowy Targ (al. Tysiąclecia 37) odbędzie się slajdowisko „Autostopem przez Amerykę Południową”, które poprowadzi Krzysztof Malaka. Wstęp wolny.

Autor: Krzysztof Malaka – 30-letni podróżnik, działacz społeczny, muzyk.

Slajdowisko „Autostopem przez Amerykę Południową

„Autostopem przez Amerykę Południową u” to wyprawa, o której marzyłem od dawna. Mając 25 lat postanowiłem swoje marzenia zrealizować. Przemierzył całą Brazylię, Kolumbię, Ekwador, Peru, Chile i Argentynę. Podróż trwała około czterech miesięcy. W podróży człowiek zawsze poznaje siebie najlepiej. Odkrywa słabości oraz ograniczenia, ale jeśli mimo to wciąż posuwa się naprzód, odkrywa przede wszystkim swoją siłę. Rzadko kiedy mamy czas tak naprawdę pobyć ze samym sobą. Na momenty zatrzymania, refleksji, ciszy. Nigdy nie jest się tak bardzo obecnym jak podczas podróży. Cały czas czujesz, że żyjesz. Wtedy kiedy spalasz się słońcem, pokonujesz kilometry z wypchanym plecakiem, wtedy kiedy mokną Ci wszystkie rzeczy których nie sposób wysuszyć. I za tym będę tęsknić, ale przede wszystkim marzyć dalej i sięgać po więcej. Wciąż czeka cały świat.

 

/źródło: MCK Nowy Targ/

Andrzej Lach 19.03.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również