nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Skupień wygrał z Mularczykiem w sądzie

Andrzej Skupień z Konfederacji wygrał w sądzie z posłem PiS Arkadiuszem Mularczykiem. Postanowienie Sądu Okręgowego w Nowym Sączu w tej sprawie zapadło wczoraj, Mularczykowi przysługuje prawo do odwołania, co oznacza, że prawdopodobnie realizacja wyroku nie będzie już możliwa do wykonania przed wyborami, w związku z rozpoczynającą się dziś o północy ciszą wyborczą. 

„Jedyny kandydat do Parlamentu Europejskiego z Podhala” – to hasło wyborcze Arkadiusza Mularczyka, umieszczone na banerach, ulotkach i reklamach internetowych na południu Małopolski stało się przedmiotem pozwu.

-Pozwałem posła Mularczyka, gdyż to, co możemy zobaczyć na jego materiałach wyborczych, jest kłamstwem. Mnie to hasło szczególnie krzywdzi, gdyż urodziłem i wychowałem się na Podhalu. Poseł Arkadiusz Mularczyk nie dość, że z Podhalem nie ma za dużo wspólnego, to jeszcze twierdzi, że jest jedynym kandydatem z tego regionu – powiedział Andrzej Skupień, kandydat z Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy- Jestem usatysfakcjonowany orzeczeniem Sądu Okręgowego w Nowym Sączu. Mam nadzieję, że takie rozprawy udowodnią innym kandydatom w następnych wyborach, że nie można zawłaszczać sobie regionu na własność oraz zastanowią się kilka razy nad swoimi hasłami wyborczymi. 

Zgodnie z postanowieniem sądu, Mularczyk ma usunąć hasło z materiałów wyborczych, sprostować informację na łamach lokalnych gazet oraz wpłacić 3 tys. złotych na wskazane hospicjum. 

Autor zdjęcia: Klaudia Kulak

/os

 

5 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Kiiuo

Maj 24, 2019, o 14:20:42

ot cała prawda o PIS...mówią różne rzeczy a potem w sądzie przegrywają ..koniec z nimi

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna