Kamery live
prognoza pogody

Skrót Video z pierwszego sparingu TatrySki Podhale Nowy Targ

11 sierpnia 2017 07:47
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ w ramach przygotowań do sezonu rozpoczęli mecze sparingowe.  HK Dukla Michalovce była ich pierwszym rywalem, Słowacy są zespołem pierwszoligowym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla szarotek,  w rzutach karnych nowotarżanie przegrali 4:1.

Nowotarskiej bramki od samego początku do serii rzutów karnych bronił Błażej Kapica, który w dniu spotkania obchodził swoje 22 urodziny. O ile sprawił sobie prezent broniąc skutecznie bramki w czasie trzech tercji, o tyle jego święto zaburzyły cztery wpuszczone gole w czasie serii rzutów karnych. Należy jednak pogratulować jubilatowi skutecznej postawy w tak ważnym dla niego dniu. 

Spotkanie stanowiło okazję do oszacowania jakości nowych graczy w drużynie Szarotek .
W defensywie kibice zobaczyli Dmitrija Samarina, Jima Jorgensena i Patryka Wsoła wychowanka Podhala a z napastników –  Denisa Dalidowicza, Siergieja Ogorodnikowa, Elvijsa Biezaisa, Jakuba Szubę i Marcina Kolusza, która zastąpił w roli kapitana zespołu Jarosława Różańskiego.  

 

Po spotkaniu kibice odśpiewali golkiperowi Podhala gromkie sto lat. 

NT24TV 11.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również