PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Skorzystaj z programu “Wspieraj Seniora”

4 grudnia 2020 12:34

Z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz konieczność zaopatrzenia się w niezbędne artykuły spożywcze, środki higieny osobistej – zachęcamy WSZYSTKICH SENIORÓW w wieku 70 lat i więcej – do skorzystania z oferty Programu Wspieraj Seniora.

Skorzystaj z programu

Wiadomym jest, że okres przedświąteczny to czas zwiększonego przemieszczania się osób, wzmożonego ruchu na ulicach a w szczególności w branży handlowej. Każdy chce odpowiednio przygotować się do Świąt, zaopatrzyć w niezbędne produkty żywnościowe czy też prezenty dla najbliższych.

Mimo szczególnego czasu, jakim są Święta Bożego Nienarodzenia, apelujemy do Seniorów – Zostań w domu! Nie lekceważ zagrożenia! Twoje zdrowie jest najważniejsze! Nie ryzykuj zakażenia się COVID-19!

Skorzystaj ze specjalnej infolinii 22 505 1111, która przekieruje Twoje potrzeby do Ośrodka Pomocy Społecznej – Ośrodek będzie z Tobą w kontakcie i ustali, kto i w jakiej formie będzie mógł Ci pomóc. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu pod nr tel. 18 26 11 700.

W ramach Programu Wspieraj Seniora – zostanie udzielona Państwu pomoc w postaci usługi zrobienia zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej, które umożliwią Państwu bezpieczne spędzenie Świąt Bożego Narodzenia, bez konieczności wychodzenia z domu.

Koszty zakupów pokrywa osoba zainteresowana, natomiast sama usługa zrobienia zakupów i dostarczenia ich pod wskazany adres – są bezpłatne.

/źródło: UM Nowy Targ/

Piotr 04.12.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również