Kamery live
prognoza pogody

Skoczek rosyjskiej reprezentacji z konsultacją w Medical Clinic Podhale

21 listopada 2017 09:29
Wyciszenie Włącz dźwięk

Rosjanin Denis Kornilov, który w sobotę przewrócił się na skoczni podczas konkursu drużynowego w Wiśle trafił z podejrzeniem złamanej przegrody nosa do Medical Clinic Podhale w Waksmundzie. Szczęśliwie okazało się, że uraz nie jest na tyle niebezpieczny, by nie móc powrócić do pucharowej rywalizacji. 

W poniedziałek Rosjanin udał się na konsultację do Medical Clinic Podhale w Waksmundzie, gdzie zdiagnozowano u niego nieznaczne skrzywienie przegrody nosowej (najprawdopodobniej wrodzone, jednak na tyle nieznaczne, że do chwili obecnej nie zdiagnozowane). Na chwilę obecną interwencja chirurgiczna nie jest wymagana. Oznacza to, że już w najbliższym czasie Kornilov będzie w stanie powrócić na skocznię.

Dzięki pomocy Rafała Kota, byłego fizjoterapeuty polskiej kadry narodowej, prywatnie ojca naszego kadrowicza Macieja Kota, do Waksmundu przyjechał dziś z Krakowa doktor nauk medycznych Roman Głowacki (laryngolog i otolaryngolog), który współpracuje z kliniką w Waksmundzie i który zaoferował przeprowadzenie korekty przegrody po sezonie.

Informacja nadesłana. 

fot. Medical Clinic Podhale

NT24TV 21.11.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również